fbpx

Hikayemiz

KARA TAŞIMACILIK  Yusuf Kara tarafından 2004 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup turizm sektöründe hizmet verebilmek amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir hizmet alt yapısı ile hizmetlerine devam etmiş ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetini hedefleyerek, gelişerek ve büyüyerek turizm sektöründe büyük bir rol oynamıştır. Bugün itibari ile KARA TAŞIMACILK şahıs firması turizm sektöründeki faaliyetlerini üst seviyelere çıkararak aile şirketi alt yapısı ile MEF GROUP TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. nin kuruluşunu yapmıştır.

Mef Group Turizm kendi alanında MEFTUR, MEFTRANSFER ve  KEYKAR markalarını oluşturmuş ve oluşturulan markalara değer kazandırmak üzerine çalışmalar yürütmüştür.

MEF GOUP TURİZM ayrıcalıklı üyelerin de yer aldığı TURSAB’ın getirdiği sorumlulukları onurla ve gururla taşımış bu sorumluluk bilinci ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımış ve memnuniyet odaklı turizm ve taşımacılık faaliyetlerinde bulunmuştur.

Vizyonumuz

Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya’da kaliteli, güvenli ve kişiselleştirilmiş deneyimler ile misafirlerine istedikleri tatili ve kültürel öğrenimleri oluşturup sunarak birinci sınıf hizmetler ile birlikte misafirlerini değerli ve mutlu kılan marka olmak.

Misyonumuz

MEFTUR: Hizmet sektöründe yaşam kalitesini artırmış, farkındalıklar oluşturmuş, güçlü kurum ve kişisel kültürlere odaklanmış, potansiyel kültürleri güçlü performansa dönüştürmüş müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımış ve yeniliklere açık olarak hizmet sektöründe varlığını sürdürmüştür.